Události

Společnost LLOYDS&HOOVER s.r.o. získala dne 08. 06. 2017 značku Ethnic Friendly zaměstnavatel a stala se tak další společností, která klade důraz na dodržování zásad rovného zacházení s etnicky odlišným obyvatelstvem. Při jednání se zaměstnanci klade tato společnost důraz na přímou a otevřenou komunikaci, což považujeme za podstatný a přívětivý prvek firemní kultury.

29.06.2017 |

Společnost ATALIAN CZ S.R.O., je novým držitelem značky je nově
certifikovaným Ethnic Friendly zaměstnavatelem. Dne 02. 06. 2016 absolvovali
úspěšně šetření, které je jedním z kroků získání značky Ethnic Friendly
zaměstnavatel. Gratulujeme.

22.06.2016 |

Přijďte se s námi formálně rozloučit s rokem 2015. Nebojte, nebude to párty s okoralými chlebíčky s vlašákem. Nebude to firemní mejdan s puštěným, špatně naladěným rádiem a neplánujeme ani nákup nejlevnějšího krabicového vína pro přípitek. Naopak. Máme za to, že i tento rok si zaslouží ukončit se vší grácií. Na co se tedy můžete těšit?

18.11.2015 |

 

 

Nový spot, který podpořil jeden z Ethnic Friendly zaměstnavatelů, firma Gumotex.

20.08.2014 |

 

Občanské sdružení IQ Roma servis, ve spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi a samotnými Romy, spouští pokračování úspěšné kampaně „My pracujeme“ s novým výstižným podtitulem "Dát šanci stojí jen Vaše odhodlání".  Tento podtitul reaguje na cílovou skupinu a cíl kampaně, což jsou zaměstnavatelé a podpora zaměstnanosti Romů.

4.08.2014 |

 

 

Kampaň mypracujeme, která vznikla ve spolupráci IQ Roma servisu, agentury Comtech a Romů byla v soutěži Český direct & promo vyhlášena jako nejlepší integrovaná kampaň roku 2013 a zároveň byla oceněna cenou Grand Prix!

18.04.2014 |

Společnost dm drogerie markt s.r.o. je jedničkou na českém drogistickém trhu. Ve střední a jihovýchodní Evropě patří dm k největším drogistickým řetězcům. První prodejna mateřské společnosti dm Rakousko byla otevřena v roce 1976 v Linci. V České Republice se první dm objevila roku 1993 v Českých Budějovicích. Dnes má dm Česká republika více než 200 prodejen po celé zemi a její centrála sídlí v Českých Budějovicích. Jednateli dm drogerie markt s.r.o. jsou pan Gerhard Fischer a pan Pavel Kadečka.

29.08.2013 |

Podívejte se na videoreportáže čtyř společností, které vznikly za účelem šíření příkladů dobré praxe mezi širokou veřejnost i zaměstnavatele. Videomedailonky byly prezentovány na slavnostní certifikaci nových nositelů značky Ethnic Friendly, která se konala dne 15. listopadu 2011 v pražském Domě národnostních menšin. Videomedailonky jsou nyní k dispozici na serveru youtube. 

22.11.2011 |

V malebném podhůří Krkonoš, na okraji města Trutnov sídlí firma, která působí v oboru lesního hospodářství na principu sociálního podnikání.

16.09.2011 |

Vůni a chuť jedinečné kávy s příběhem, si můžeme vychutnat v několika pražských kavárnách společnosti Mamacoffee s.r.o. Kde se vzala firma s tak „lahodným“ názvem? Pár lidí, kteří milují kávu si řeklo, že jim stojí zato spojit své síly, zkušenosti z provozování kaváren a založit si vlastní firmu, která půjde svojí cestou za jasnou ideou.

1.09.2011 |