Aktuální oznámení

Zařazeno v pravém sloupci mezi aktuální oznámení.

LLOYDS&HOOVER získala značku Ethnic Friendly zaměstnavatel

LLOYDS&HOOVER s.r.o.

Nová Mosilana

Značka Ethnic Friendly zaměstnavatel byla dnes opět udělena zaměstnavateli Nová Mosilana, který je největším výrobním závodem italského koncernu MARZOTTO GROUP a největším výrobcem vlněných tkanin v Evropě.

Anglo-American University a SAFA Czech Republic jsou novými certifikovanými zaměstnavateli

SAFA Czech Republic je personálně poradenská společnost, poskytující široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.“
Více info www.safaczech.com

Kampaň "Dát šanci stojí jen Vaše odhodlání" spuštěna

Celostátní kampaň má několik nástrojů, přičemž jedním z nejdůležitějších nástrojů kampaně je webová stránka www.mypracujeme.cz. IQ Roma servis ve spolupráci s dalšími neziskovými organizacemi tímto nástrojem může přímo vytvářet a vkládat profily svých romských klientů hledajících si práci. Tato webová stránka současně poslouží zaměstnavatelům jako nástroj pro nalezení uchazeče o zaměstnání spolu s referencemi organizace, která je v přímém kontaktu s dotyčným klientem.

BETANIE - KŘESŤANSKÁ POMOC je nově certifikovaným Ethnic Friendly zaměstnavatelem

Kavárna Tři Ocásci byla certifikována jako nový Ethnic Friendly zamětnavatel.

Majitalka kavárny, Tereza Náhlíková o svém podniku hovoří těmito slovy:

Nabídka spolupráce zaměstnavatelům

IQ Roma servis, o. s. je nezávislá, stabilní, transparentní a profesionální organizace, působící na území Jihomoravského kraje již v roce 1997. Patří k nejprestižnějším neziskovým organizacím v ČR a předním odborníkům na téma sociální začleňování, o čemž svědčí i celonárodní a mezinárodní ceny, uznání a akreditace.

Naším dlouhodobým cílem je získat ke spolupráci při zaměstnávání našich klientů důležité zaměstnavatele Jihomoravského kraje.

„Chytil jsem u toho cikána – v dobrém světle.“ – nová fotografická soutěž v rámci kampaně „Romové pracují a chtějí pracovat“

Praha/Brno, 6.11.2012 – V úterý 6. listopadu představí společnost IQ Roma servis novou fotografickou soutěž, která bude v průběhu listopadu probíhat v rámci jejího projektu „Romové pracují a chtějí pracovat“. Vítězné snímky soutěže budou následně vystaveny od 30. listopadu do 13. prosince v brněnském divadle Reduta. Letošní kampaň od prvního okamžiku vznikala s cílem upozornit na stále se zhoršující postoj české veřejnosti vůči Romům.

Značku Ethnic Friendly získalo sedm nových zaměstnavatelů

Praha, 17.10. - Ve středu 17. října 2012 byla dalším sedmi zaměstnavatelům udělena značka Ethnic Friendly. Toto ocenění, pravidelně udílené již od roku 2007, získaly v pražském Goethe Institutu stejně jako v loňských ročnících společnosti z nejrůznějších oblastí podnikání.

Kampaň v roce 2012

IQ Roma servis chce letos s pomocí jihomoravských Romů vytvořit velkou mediální kampaň (propagaci) pro Českou republiku k zvýšení úcty a důstojnosti romských občanů v ČR. Součástí bude i vysílání krátkých životních příběhů několika Romů a jejich rodin v České televizi. Cílem je skoncovat s pohlížením na Romy jako na tzv. nepracující a na Čechy jako na pracující. Proč? Mezi Čechy se často a dlouhá léta objevuje názor, že Romové nepracují, jen čerpají dávky a podobné řeči. Všichni Romové se hází do jednoho pytle. Chceme konkrétně dokázat, že to tak není, že na nás nahlížejí nespravedlivě.

Syndikovat obsah