EF zaměstnavatelé

LLOYDS&HOOVER s.r.o.

LLOYDS&HOOVER s.r.o

http://lloyds-hoover.com

Společnost LLOYDS&HOOVER s.r.o. získala dne 08. 06. 2017 značku Ethnic Friendly zaměstnavatel a stala se tak další společností, která klade důraz na dodržování zásad rovného zacházení s etnicky odlišným obyvatelstvem. Při jednání se zaměstnanci klade tato společnost důraz na přímou a otevřenou komunikaci, což považujeme za podstatný a přívětivý prvek firemní kultury.

ATALIAN CZ s.r.o.

www.atalian.cz

ATALIAN CZ S.R.O., je novým držitelem značky je nově certifikovaným Ethnic Friendly zaměstnavatelem. Dne 02. 06. 2016 absolvovali úspěšně šetření, které je jedním z kroků získání značky Ethnic Friendly zaměstnavatel.

SAFA Czech Republic

SAFA Czech Republic je personálně poradenská společnost, poskytující široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.“
Více info www.safaczech.com

Anglo-American University

http://www.aauni.edu/

Anglo-American University (AAU) je nejstarší soukromá vysoká škola v České republice. Byla založena v roce 1990, krátce po pádu komunismu, jako Anglo-American College (AAC) Jansenem Raichlem a Dr. Vlastou Raichlovou. Jejich vizí bylo vytvořit vzdělávací instituci, která by se spojila to nejlepší z amerických a britských akademických principů se středoevropskými tradicemi.

BETANIE - KŘESŤANSKÁ POMOC

Betanie vznikla na začátku devadesátých let minulého století, jakmile přestala být sociální péče výsostnou doménou státu, který do ní nikoho nepouštěl, ač ji v některých ohledech silně zanedbával. PhDr. Eva Mádrová a MUDr. Luděk Skála se skupinou dalších členů Církve československé husitské začali, zprvu po malých krůčcích, uskutečňovat svou ideu dobrovolné pomoci všem potřebným. Z původní nadace byla transformována a v roce 1996 zaregistrována na Ministerstvu vnitra jako občanské sdružení, které se v souladu s Novým občanským zákoníkem od roku 2014 proměnilo ve spolek.

Eissmann Automotive Česká republika s. r. o.

 
Firma Eissmann Automotive Česká republika s.r.o. byla založená v Německu momentálně působící v mnoha zemích světa. Česká pobočka společnosti Eissmann Automotive se nachází v Boru u Tachova a soustředí se na výrobu koženého zboží, příslušenství do automobilů, řadících pák, volantů nebo ručních brzd.
Společnost zaměstnává přes 500 zaměstnanců různých národností a 
také pracovníky etnických menšin. 
 
Nositelem značky EFZ od 1. 10. 2013. 
 
http://www.eissmann.com/

DM Drogerie markt s.r.o.

http://www.dm.cz

Společnost dm drogerie markt s.r.o. je jedničkou na českém drogistickém trhu. Ve střední a jihovýchodní Evropě patří dm k největším drogistickým řetězcům. V České Republice se první dm objevila roku 1993 v Českých Budějovicích. Dnes má dm Česká republika více než 200 prodejen po celé zemi a její centrála sídlí v Českých Budějovicích. 

Nositelem značky EFZ od 29.4.2013

HAVI Logistics, s. r. o.

Společnost HAVI Logistics, s.r.o. se zabývá skladováním, dopravou a distribucí potravinářského zboží. Mezi hlavní odběratele společnosti patří hlavně české pobočky McDonald´s. S šedesáti zaměstnanci na rúzných pozicích (skladník, řidič, administrativní pozice) se Havi Logistics, s.r.o. řadí mezi významné subjekty na trhu práce v Kladně a okolí.

Nositelem značky EFZ od 14.2.2013

AC AERO

Firma AC AERO s.r.o. vznikla v roce 2009 sloučením dvou samostatných subjektů, s cílem zajistit svým potenciálním zákazníkům co nejkomplexnější služby v oblasti zahradní a krajinné tvorby. Předmětem činnosti firmy je především projekce, realizace a údržba v oblasti sadových úprav, ať už se jedná o soukromé či veřejné objekty.

Syndikovat obsah